Baseus Silicone Smart Backpack Power 5.8″

2,200 L

Kover dhe Powerbank ne te njejten kohe. Eshte e pershtatshme per iPhone X dhe XS.

Color
SKU: N/A Modeli: ACAPIPH58-ABJ01 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim