Baseus Silicone Smart Backpack Power 6.5″

1,000 L1,900 L

Kover dhe Powerbank ne te njejten kohe. Eshte e pershtatshme per iPhone XS Max.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Battery Capacity

4200 mAh

Output

5V-1.0A

Material

Liquid silica gel

Compatible with

iPhone XS Max

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim