Baseus Smart 3in1 Wireless Charger

2,990 L3,990 L

 

Karikues wireless 3 ne 1. Karikues te pavarur, te cilet nuk interferojne me njeri-tjetrin. Pergjigje e shpejte ne 0.1 sekonde dhe karikim te menjehershem. I pershtatshem per shume pajisje kryesisht per produktet Apple. Karikuesi ka edhe nje LED tregues per situata te ndryshme si, karikim i plote i pajisjeve, pajisje te cilat nuk i suporton pajisja etj. Alternativa me e mire e te pasurit nje karikues te vetem per te gjitha pajisjet.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Input Connector

USB Type-C

Input power

5 V DC / 2 A, 9 V / 2 A

Output Power 1

5 W, 7.5 W

Output Power 2

2.5 W

Output Power 3

2.5 W / 5 W, 7.5 W

Total output power

18 W

Charging distance

up to 6 mm

certificate

CE, FCC and RoHS certificate

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Smart 3in1 Wireless Charger