Baseus Solar Energy Wall Lamp

2,200 L

Llampe LED per ambjente te jashtme me bateri te rikarikueshme e cila karikohet nepermjet energjise diellore. E pajisur edhe me sensor i cili ben te mundur ndezjen e llampes ne prani te levizjeve nga njerzit. Llampa eshte kundra ujit dhe vjen me jetgjatesi baterie deri ne 24 dite (me nje karikim te vetem).

Ka stok

SKU: CNG1276 Modeli: A01 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN473-S2
VETEM ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S

4,500 L
DUN471-S1
Ofertë!

Xiaomi Mi Led Ceiling Light

6,900 L
DUN359-S1
Ofertë!

Led Eye-Protection Desk Lamp

2,600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Power

1.2W

Material

ABS+PC

Light source

LED

Induction angle

120°

Installation height

1.8-2.2m

Induction distance

0-8m

Waterproof level

IPX5

Lighting time

30 seconds±3 seconds

Working voltage of solar panel

5.5V

Features

Innovative triangle design, improved appearance
Reflective cups for precise light control clearly illuminate the way forward
1200mAh large capacity battery, one charge last for 24 days
IPX5 waterproof level, no need to worry about sun and rain
40-LED lamp beads over 560 reflective surfaces, precise light control and large-scale lighting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim