Baseus Superior Fast Charging Cable

490 L

 

Kabëll nga Bauseus, i përshtatshëm me shumë pajisje, i fuqishëm dhe i shpejtë në karikim, i përbërë nga material rezistent dhe kompakt për ta marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3511-B Modeli: CAMYS-01 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

ABS+TPE

Maximum load

Up to 66W (11V / 6A)

Transmission speed

480 Mbps

Length

2m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Superior Fast Charging Cable