Baseus T-Typed Bluetooth MP3 Car Charger

2,000 L

MP3 per makine nga Baseus, pajisur me teknologjine Bluetooth 4.2 per transmetim sa me te mire. 2 porta USB per te degjuar audio nga USB dhe karikim te 2 pajisjeve njekohesisht. Mund te lidhet edhe me 2 pajisje njekohesisht. Sherben edhe per te treguar voltazhin e baterise se makines. Pershtatet me shume modele automjetesh me voltazh nga 12V deri ne 24V

Ka stok

SKU: CNG1102 Modeli: CCALL-TM01 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Model

S-09

Input

DC 12V-24V

Output

3.4A (max)

Bluetooth

4.2

Frequency of transmission

87,5-108.0MHZ

FM range

3-5 m

Bluetooth range

5-10 m (max)

Ports

2x USB, TF/micro SD card slot

Audio format

MP3/WMA/WAV/FLAC

Size

7 x 4,8 x 3 cm

Weight

33 g

Compatibility

iOS/Android

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BASEUS T-Typed 2-USB Bluetooth MP3 Car Charger