Baseus T typed S-16 Wireless MP3 and car charger

1,990 L

 

Mp3 dhe karikues për në makinë nga Baseus. Pajisur me teknologjinë e Bluetooth 5.0 për një transferim më të shpejtë dhe më të qendrueshëm dhe me 2 porta dalëse USB që bëjnë të mundur karikimin e dy pajisjeve njëherësh.

Ka stok

SKU: CNG1614 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

PC + ABS

FM transmission distance

5m

Transmitting frequency

87.5-108MHz

Wireless version

5.0

Wireless frequency

2.4 GHz

Wireless distance

10m

Signal-to-noise ratio

85db (FM: 65db)

TF card capacity

32G

Applicable models universal for

12V/24V car models

USB1 output

5V/2.1A

USB2 output

5V/1A

USB1 + USB2 output

5V/3.1A Max.

Input voltage

DC 12/24V

Faetures

Split design
The split design is adopted for the MP3 player and the car charger, and the MP3 player can be attached to the center console for easy operation in the car.

Wireless 5.0 for stable transmission
With Bluetooth 5.0 technology, transmission is faster and more stable.

Dual USB charging port
Supports dual USB port output, which makes simultaneous charging of multiple devices easier.

Battery voltage detection
The battery voltage is automatically detected when starting up, thus ensuring safe driving without hidden dangers.

One-key hands-free call
Built-in ultra clear microphone, one-key answering, rejecting incoming calls and redialing the last number.

TF Card/AUX music playback
Both music playback from a TF card and lossless output/playback with AUX audio cable are supported.

Large LED digital display
Features motion scanning technology. Digital display is stable without spots, and easier visibility at night.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus T typed S-16 wireless MP3 transmitter and car charger