Ofertë!

Baseus Tire Repair Fluid

490 L

Kurseni: 2,000 L

Leng per rregullimin e gomes se automjeteve. Perdoret vetem ne rastet emergjente si dalja e ajrit nga goma ose demtimi nga objekte te mprehta. E thjeshte per tu perdorur dhe miqesore me ambjentin.

Ka stok

SKU: CNT100 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand