Baseus Type-C Male to 3.5 Male Audio Cable

1,000 L

Fishe Aux me fishe Type C dhe fishe 3.5mm jack.

Ka stok

SKU: CNG1278 Modeli: CAM01-02 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Length

1.2M

Connectors

3.5mm, Type C

Features

– Plug and Play
– Stable and Rapid Transmission
– High-quality Materials
– Durable Plug
– Wide Compatibility
– Gold plated plug

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim