Baseus Ultra-Thin Wireless Charger

2,100 L

Karikues wireless nga Baseus, shume i holle dhe i pershtatshem per celulare dhe tablet te cilet mundesojne karikimin me wireless. Ndertuar me xham te temperuar dhe anti gervishtje. Fuqi karikimi 15W per karikim sa me te shpejte.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Informacione për paketimin

1 x Baseus Ultra-Thin Wireless Charger