Baseus Video Type-C Male to HDMI 4K Male Cable 1.8m

2,800 L

Ky adaptor mundeson transferimin perfekt te videos nga pajisja juaj Type-C ne ekranin e madh. Cilesi e larte e te dhenave dhe qendrushmeri e kabullit.

Ka stok

SKU: CNT57 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Material

Nylon, Aluminum

Connection A

Type-C

Connection B

HDMI

Video resolution

4K

Product length

1.80m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim