Baseus Wireless Earphone

1,700 L

Ze HD per telefonata, ze te larte, teknologji te heqjes se zhurmes se tepert. Te qendrueshme dhe te rehatshme.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG755 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth distance

10 m

Materials

ABS + aluminum

Charging time

1,5-2 h

Talk time

about 10 h

Music time

about 10 h

Standby time

about 100 h

Battery capacity

55 mAh

Bluetooth version

4.1

Frequency response

20-20000 HZ

Size

5,6 x 2,7 x 0,9 cm

Weight

30 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim