Baseus Wireless MP3 Quick Charger

2,900 L

MP3 per makine nga Baseus, pajisur me teknologjine 5.0 Bluetooth per transmetim sa me te mire. 2 porta USB dhe 1 Type-C per te karikuar 3 pajisje njekohesisht.

Ka stok

SKU: CNG1044 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
USB1 OUTPUT

4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A

TYPE-C OUTPUT

4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A

USB2 OUTPUT

5V/1.5A

TOTAL OUTPUT POWER

36W(max)

TRANSMIT FREQUENCY

87.5-108.0MHz

FM TRANSMISSION DISTANCE

<5m

BLUETOOTH VERSION

Bluetooth 5.0

BLUETOOTH DISTANCE

<10m

FLASH DISK/TF CARD CAPACITY

up to 32GB

AUDIO FORMAT

MP3/WAV/FLAC/APE/WMA

APPLICABLE MODELS

universal for 12V-24V models

APPLICABLE MOBILE PHONES

iOS/Android phones, etc

FEATURES

– Bluetooth 5.0 Stable Transmission
– Three-port output
– Support mainstream quick charging protocols
– Battery voltage test
– One-touch hands-free call
– Music playback from flash disk/TF card

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x BASEUS S-13 Bluetooth Car FM Transmitter
  • 1 x English and Chinese Manual