Beats Pill Plus Speaker

19,900 L

Beats Pill+ eshte dizajnuar per tu marr kudo me vete duke ju mundesuar ze mjaftueshem me shume bas. Lidhet shpejte dhe lehte me Bluetooth. Ze shume i qarte dhe i paster edhe kur kryeni telefonata. Bateri qe zgjat gjithe diten por mund te perdoret edhe per te karikuar pajisjen tuaj cellular.

Ka stok

SKU: DUN009 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Number Of Speakers

1

Speaker Pairing

Yes

Speakerphone

Yes

Wireless Multi-Room Audio

Yes

Wireless

Yes

Connectivity Technology

Bluetooth

Bluetooth Profile

Yes

Auxiliary Input

Yes

Controls

Power, Volume, Bluetooth

Battery Life

12 hours

Battery Charge Time

3 hours

USB Device Charging

Yes

Fast Charging

Yes

Dimensions

Height 2.5 inches
Width 2.72 inches
Depth 8.27 inches

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu