Ofertë!
OFERTË ONLINE

Beats Studio 3 Wireless

23,490 L

Kurseni: 4,500 L

Degjoni muziken tuaj dhe jo zhurmen. 10 minuta kohe karikimi ju jep 3 ore kohe perdorimi. Lehtesisht te lidhshme me IOS dhe Android. Ze i paster dhe me shume bass.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Matte Black, Forest Green, Gold, Midnight Black, Red

AUDIO
Noise Cancelling (Active)

Yes

Sound Isolating

Yes

Sound Mode

Stereo

CONNECTIVITY
Connection Type

Wireless

Wireless Connectivity

Bluetooth

Bluetooth Version

Class 1.0

POWER
Rechargeable

Yes

Battery Life

22 hours

Fast Charging

Yes

Charging Interface

Micro USB

FEATURES
Details

Built-In Microphone
Carrying Case
Noise cancelling
Call, Mute, Volume

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu