BeatsX Wireless Earphones

7,990 L

 

Kufje te brandit Beats me bluetooth. Ze te paster me shume bas. Kohe perdorimi deri ne 8 ore. Pajisur me karikim te shpejte, ne 5 minuta karikim mundeson 2 ore kohe perdorimi. Mund te kontrolloni veprime te ndryshme si te pranoni telefonate, te kontrolloni muziken si dhe te komunikoni me Siri-n vetem me ane te komandave zanore.

Ka stok

SKU: DUN794-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

General
Additional Accessories Included

Eartips with four size options, lightning to USB-A charging cable

Ear Cushions

Yes

Ear Tip Sizes Included

Extra small, Large, Medium, Small

Audio
Sound Isolating

Yes

Sound Mode

Stereo

Connectivity
Connection Type

Wireless

Wireless Connectivity

Bluetooth

True Wireless

No

Bluetooth Version

1.0

Features
Built-In Microphone

Yes

Carrying Case

Yes

Controls

Call, Track selection, Volume

Design
Headphone Fit

In-Ear

Power
Rechargeable

Yes

Battery Life

8 hours

Charging Accessory Included

Cable

Fast Charging

Yes

Charging Interface(s)

Lightning

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu