Bicycle Helmet

2,290 L

 

Qëndroni të sigurt me helmetën tonë më të re. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. E lehtë në peshë, super e rehatshme dhe ju ofron siguri gjatë kohës që jeni duke ngarë biçikletën apo skuterin tuaj elektrik.

Ka stok

SKU: CNG2769-GRE Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

41,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Gray

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bicycle Helmet