Black Shark Gamepad 2.0

8,490 L

 

Peshon vetem 40g, Blackpark Shark Gamepad 2.0 eshte kompakt dhe i lehte per t’u transportuar kudo.

Ka stok

SKU: SET30 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Black Shark Gamepad 2.0

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu