Blackview A60 Pro

9,900 L

Fotografite e mahnitshme jane vetem nje klik larg me A60 Pro. Kamera e pasme super e qarte 13MP dhe sensor thellesie. Nuk keni pse te shqetesoheni per bateri fal kapacitetit te madh prej 4080 mAh.

Color
SKU: CEL1034 Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Red

NETWORK
Technology

GSM, WCDMA, FDD-LTE

BODY
Dimensions

156.8 x 74 x 9.8 mm

Weight

170 g

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,080 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.1"

Display Resolution

600 x 1280 pixels

Display Protection

2.5D curved glass screen

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6761A

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8300

CAMERA
Main Camera

Dual (8MP, 5MP)

Dual Details

8 MP, f/2.2
5 MP, f/2.4, 1.12 µm

Features Main

Autofocus,panorama, HDR,Face Detection

Video Main

1280p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2

Video Selfie

1280p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

Radio

FM radio

USB

2.0, Micro USB

FEATURES
Sensors

Fingerprint,Proximity,Light,Accelerometer,Compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim