Blackview A60

8,900 L

Fotografite e mahnitshme jane vetem nje klik larg me A60. Kamera e pasme super e qarte 13MP dhe sensor thellesie, duke iu afruar DSLR. Gjithashtu siguron shpejtesi ne fokusim me teknologjine PDAF, e cila kap edhe momente fluturuese me qartesi te persosur. Nuk keni pse te shqetesoheni per bateri fal kapacitetit te madh prej 4080 mAh.

Color
SKU: CEL1026 Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM, WCDMA, FDD-LTE

BODY
Dimensions

156.8 x 74 x 9.8 mm

Weight

171 g

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,080 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.1"

Display Resolution

600 x 1280 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6580A

CPU

Quad-core

GPU

ARM Mali-400 MP2

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Dual Details

13 MP, f/2
5 MP, f/2

Features Main

LED flash,panorama, HDR

Video Main

1280p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2

Video Selfie

1280p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS

NFC

No

Radio

FM radio

USB

2.0, Micro USB

FEATURES
Sensors

Proximity, light, accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim