Blackview A80 Pro

12,900 L

A80 Pro i pajisur me 4 kamera ne nje pajisje te vetme. Kthen cdo moment ne nje foto apo video artistike. Bateri 4680 mAh qe zgjat gjithe diten dhe me teknologjine e karikimit te shpejte. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Green, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

162.75 x 77 x 8.8 mm

Weight

180 g

Build

Premium Plastic

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,680 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.49"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

Display Protection

2.5D curved glass screen, Scratch-resistant glass

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6757T Helio P25 (12nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T880 MP2

CAMERA
Main Camera

Quad (13MP, 2MP, 0.3MP, 0.3MP)

Quad Details

Sensor IMX258 + GC032A

Features Main

Touch focus
Face detection
White balance settings
ISO settings
Exposure compensation
Self-timer
Scene mode
Phase detection

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

Sensor IMX239

Features Selfie

FaceID
Face Beautification
HDR

Video Selfie

720@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

NFC

Radio

FM radio

USB

Micro USB 2.0

FEATURES
Sensors

WMV/RV/MP4/3GP player
MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A player
Document editor (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
Push to talk
Voice command/dial
Organizer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu