3-5 SHKURT - VETËM ONLINE

Blackview A95

21,990 L

 

Smartfoni më i ri i vitit 2022 nga Blackview me parametra mbreslënëse si asnjëherë më parë. A95 vjen me dizajn shkëlqyes falë kombinimit të gradientëve të ngjyrave, teksturave laser 3D dhe 8 shtresave nano-optical me vakum. Përveç dizajnit të mrekullueshëm edhe kamera e këtij modeli ju lejon të shkrepni foto mahnitëse qoftë në ambjente të ndriçuara apo pa dritë. Ka bateri që zgjat e zgjat edhe kur jeni duke luajtur apo kryer veprimtari të tjera të cilat kërkojnë shumë energji.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, Blue, Gold

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.7mm x 75.5mm x 8.55mm

Weight

195g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,380mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
CPU

MT6771V/CT(MediaTek Helio P70)

GPU

ARM Mali-G72

CAMERA
Main Camera

Triple (20MP, Unspecified)

Triple Details

20MP, F1.8, IMX376

Video Main
Features Main

HDR 2.0
Night Mode 2.0
AI Portrait Bokeh
Portrait Color
AI Beauty

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8MP, F2.2
YACG4D0C9SHC(HI-846)

Video Selfie

HDR Video

Features Selfie

AI Portrait Bokeh
Portrait Color
AI Beauty

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

IEEE 802.11b/g/n/ac

Bluetooth

V4.2

NFC

No

Radio

FM radio

USB

USB TYPE-C

FEATURES
Sensors

G-sensor
P-sensor
L-sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Blackview A95 x 1

Gift Box x 1

User Manual x 1

Power adaptor x 1

USB Type-C Cable x 1

Garancia e produktit

12 Muaj