Blackview BV6200

13,990 L

 

Blackview BV6200 është një smartphone i krijuar për qëndrueshmëri dhe performancë në mjedise sfiduese. Me një vlerësim IP68/IP69K për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit dhe mbrojtje të shkallës ushtarake kundër rënieve, goditjeve dhe temperaturave ekstreme, është ndërtuar për t’i bërë ballë kushteve të vështira. Telefoni ka një procesor me katër bërthama, duke ofruar performancë të qetë për detyra të ndryshme dhe vjen me një kapacitet të madh baterie për përdorim të zgjatur, me mbështetje për karikim të shpejtë. I pajisur me një kamerë me rezolucion të lartë për kapjen e imazheve dhe videove të qarta, së bashku me një sërë opsionesh lidhjesh si 4G LTE, GPS dhe NFC, BV6200 është i përshtatshëm për aktivitete në natyrë dhe punë në mjedise kërkuese.

Ka stok

SKU: CEL1970-B Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

174.4 x 82 x 19.2 mm

WEIGHT

438 g

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Po 13000 mAh, non-removable

Charging

18W Wired

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.56 inches, 103.4 cm2 (~72.3% screen-to-body ratio)

Display Resolution

720 x 1612 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density)

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Helio A22 (MT6761)

CPU

4x 2.0 GHz ARM Cortex-A53

GPU

IMG PowerVR GE8300

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 0.3MP)

FEATURES MAIN

LED flash

VIDEO MAIN

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

NFC

Yes

RADIO

FM radio

USB

USB Type-C, OTG

FEATURES
SENSORS

• Fingerprint (side-mounted)
• Accelerometer
• Proximity
• Compass
• Light Sensor

SPECIALS

IP68/IP69K dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min)
Drop-to-concrete resistance from up to 1.5m
MIL-STD-810H compliant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV6200

1 x Charger

1 x Manual