Blackview BV6600 Pro

29,990 L

 

Prezantimi i smartfonit më ekonomik dhe më jetëgjatë, BV6600 Pro. Me mbi 8500 mAh fuqi, BV6600 Pro do të mbështesë komunikimet, shfletimin, lojërat, stilin e jetës në natyrë dhe përditësimet e mediave sociale pa pasur nevojë të ndalet për më shumë fuqi. Ndani pafundësisht imazhet termike të botës me një karikim të vetëm, duke mos humbur asnjë moment.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE

BODY
Dimensions

159 x 79.4 x 18 mm (6.26 x 3.13 x 0.71 in)

Weight

325 g (11.46 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

8580 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

5.7"

Display Resolution

720 x 1440 pixels

Display Protection

Dragontrail Glass

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6765V/CA Helio P35 (12nm)

CPU

Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Triple (16MP, 5MP, Unspecified)

Camera Details

16 MP, f/2.0, (wide), PDAF
5 MP, thermal assisted camera
FLIR thermal camera (Lepton module)

Features Main

Thermal imaging, LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0, (wide)

Features Selfie

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

5.0

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

TYPE-C

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV6600 Pro

1 x User Manual

1 x Protective Film Separately

1 x Power Adaptor

1 x USB Cable

Garancia e produktit

24 Muaj