BEST DEALS

Blackview BV6600

22,490 L

 

BV6600 është projektuar posaçërisht për të performuar me standarde të larta edhe në mjedise të lagështa, me interior të mbrojtur nga membrana të papërshkueshme nga uji, si dhe një kapak karikimi kundër deformimit. Përveçse është shumë rezistent ndaj ujit, pluhurave dhe goditjeve të jashtme, ky smartfon vjen gjithashtu me bateri me kapacitet të lartë 8580mAh e cila zgjat gjatë gjithë ditës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159 x 79.4 x 18mm

Weight

325g

Build

Plastics and rubber

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,580mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

5.7"

Display Resolution

1440×720 pixels

Display Protection

Corning Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio A25

CPU

MT6762V/WD

GPU

IMG GE8320 650MHz

CAMERA
Main Camera

Single (16MP)

Camera Details

f/2.0 S5K3P9SX

Features Main

Digital zoom
Autofocus
Touch focus
Continuous shooting
Geotagging
Panorama
HDR
Face detection
White balance settings
ISO settings
Exposure compensation
Scene mode
Self-timer

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

f2.0 IMX134/IMX219

Features Selfie

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

5.0

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

TYPE-C

FEATURES
Sensors

accelerometer
compass
gyroscope
light
magnetometer
proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV6600

1 x User Manual

1 x Protective Film Separately

1 x Power Adaptor

1 x USB Cable

Garancia e produktit

12 Muaj