OFERTA VETËM ONLINE

Blackview BV8800

34,990 L

 

Blackview BV8800, telefoni perfekt për personat që punojnë në punë të vështira. I fortë, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri që ju mundëson përdorim të tejzgjatur prej 8380mAh.

Ka stok

SKU: CEL1910-B Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE

BODY
DIMENSIONS

176.2 x 83.5 x 17.7 mm

WEIGHT

367 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

8380 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.58"

Display Resolution

1080 x 2408 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6781 Helio G96 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.05 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad ( 50MP, 8MP, 20MP, 2MP )

CAMERA DETAILS

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 117˚ (ultrawide)
20 MP, f/1.8, (IR camera), 2 IR emitters
2 MP, (depth)

FEATURES MAIN

Dual-LED flash, HDR, panorama

VIDEO MAIN

1440p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

SINGLE DETAILS

16 MP, f/2.0, (wide)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

NFC

Yes

RADIO

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (side-mounted)
accelerometer
gyro
proximity
compass
barometer

SPECIALS

IP68/IP69K dust/water resistant (up to 1.5m for 30 mins)
Drop-to-concrete resistance from up to 1.5 m
MIL-STD-810H compliant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV8800

1 x Charger

1 x Manual