Blackview K1 Wireless Keyboard

1,990 L

 

Tastierë  Wireless Blackview K1 e cila lidhet me pajisjet tuaja me anë të Bluetooth. Dizenjuar për të qenë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera ka butona në madhësi të plotë. E përshatshme për Windows, IOS dhe Android.

Ka stok

SKU: DUN1341 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

K1

Color

Black

Bluetooth

3.0

Modulation Mode

GFSK

WORKING RANGE

8m

KEYS

78 Key

Power Supply

Rechargeable Lithium Battery

Battery Capacity

280mA

Work Duration

30h

Standby Time

35 Days

Charging Duration

2h-3h

Operating Voltage

3.0 V -4.2V

Compatibility

Devices with Android/Windows/iOS systems

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1  x Blackview K1 Wireless Keyboard