SAPO ERDHI

Blackview N1000

6,490 L

 

Blackview N1000 është një telefon i fortë dhe i besueshëm, i projektuar për thjeshtësi dhe qëndrueshmëri, që përmban një ekran 2.4 inç me rezolucion 240*320 dhe shkronja të mëdha për lexim të lehtë. Ai ka një procesor quad-core MediaTek MT6739 të shoqëruar me 1GB RAM për performancë të qetë, 4GB ROM të zgjerueshëm deri në 32GB me kartë TF dhe një bateri 3300mAh për përdorim të gjatë. Telefoni përfshin veçori praktike si taste të mëdha për saktësi, një dritë të fuqishme me një buton anësor, zë të qartë me një altoparlant Smart-PA BOX dhe dy slota për SIM. Me një vlerësim IP69, ai është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, duke siguruar që mund të përballojë kushte të vështira ndërsa ju mban të lidhur me Smart KaiOS.

Ka stok

SKU: CEL2011-B Modeli: N1000 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

2G Band : B2/B3/B5/B8
3G Band : B1/B8
4G Band: FDD:B1/B3/B7/B8/B20/B19

BODY
DIMENSIONS

133.1 x 59.6 x 19.1 mm

WEIGHT

165 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3300mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

4GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.4"

Display Resolution

240 x 320 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6739

CPU

Quad-core, Up to 1.28 GHz

CAMERA
Rear Camera

2 MP

SOUND
Speaker

Smart-PA BOX Speaker

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

WiFi 4(802.11 a/b/g/n )

Bluetooth

V4.2

NFC

No

FEATURES
Special Features

• IP69 dust/water resistant
• Drop-to-concrete resistance from up to 1.2m
• MIL-STD-810H compliant
• Flashlight

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview N1000

1 x Charger

1 x Charging Stand

1 x Manual