SAPO ERDHI

Blackview N2000

4,490 L

 

Blackview N2000 është një telefon me kapak ultra i lehtë, me peshë vetëm 112g, i projektuar për lehtësi përdorimi dhe praktikë. Me një ekran të dyfishtë që përfshin një ekran kryesor 2.8 inç dhe një ekran dytësor 1.77 inç, ai lejon pamjen e thirrjeve dhe njoftimeve pa hapur telefonin. I pajisur me një bateri 1500mAh, 48MB RAM dhe 128MB ROM që mund të zgjerohet deri në 64GB, siguron përdorim të qetë të përditshëm dhe hapësirë të bollshme ruajtjeje. Tastiera e madhe me ndriçim, butoni SOS për raste emergjente dhe altoparlanti me Pajtueshmëri për Ndihmën e  Dëgjimit (M4/T4) përmirësojnë përvojën e përdoruesit, duke e bërë atë një zgjedhje të besueshme.

Ka stok

SKU: CEL2010-B Modeli: N2000 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

2G Band : B2/B3/B5/B8
3G Band : B1/B8
4G Band: FDD:B1/B3/B7/B8/B20/B28A/B28B TDD:B40/B41

BODY
DIMENSIONS

108.4 x 57 x 19 mm

WEIGHT

112 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

1500 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

48MB

Memory Internal

128MB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

2.8" Internal / 1.77" External

Display Resolution

240 x 320 Internal / 128 x 160 External

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc T107

CAMERA
Rear Camera

2 MP

SOUND
Speaker

Yes (Hearing Aid Compatibility rated M4/T4)

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

N/A

Bluetooth

N/A

NFC

No

FEATURES
Special Features

• SOS Side Key
• Flashlight
• Hearing Aid Compatibility rated M4/T4
• 2.8" Internal display
• 1.77" External display

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview N2000

1 x Charger

1 x Charging Stand

1 x Manual