Blackview Oscal C20

10,400 L

 

C20, celular ekonomik me dizajn modern. Peshon vetëm 152 g dhe ka dizajn “unibody” me anë të lakuara që e bëjnë më delikat dhe komod. Ka ekran të madh 6,088 inç me rezolucion HD+ (720*1560) dhe ngjyra të gjalla.

Ka stok

Shitur: 78 copë

SKU: CEL1801-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

109,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

Launch
Announced

2, September 2021

BODY
DIMENSIONS

155.4*73.5*9.5mm

WEIGHT

156g

SIM

Dual SIM

DISPLAY
SIZE

6.088 inch

RESOLUTION

720*1560

PLATFORM
OS

Android 11 Go

CPU

SC7731E

GPU

Mali-820 MP1

MEMORY
CARD SLOT

microSDXC (dedicated slot)

Ram

1GB

Memory Internal

32GB

MAIN CAMERA
Single

5MP

Rear Camera Sensor

GC5035

SELFIE CAMERA
Selfie Camera Sensor

GC02M2

BATTERY
Capacity

3380mah

CHARGING

5V 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Charger

1 x Cover

1 x Glass protection

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu