VETEM ONLINE

Blackview Tab 10 10.1″, 4GB, 64GB, 4G + WiFi

24,990 L

 

Tab 10 nga Blackview është shumë ekonomike, por edhe shumë funksionale në të njëjtën kohë. Mund të lidhet me WiFi ose 4G, kështu që do të jeni në kontakt në çdo kohë pavarësisht se ku ndodheni. Ky moel vjen me bateri me kapacitet 7480mAh, e mjaftueshme për gjithë ditën e natën, kamer kryesore 13 MP dhe kamer selfie 8MP.

Ka stok

Shitur: 47 copë

SKU: BLK06-GR Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

243*162*8.4mm

Weight

523g

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

MTK8768 Octa core

GPU

IMG GE8320

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

802.11a/b/g/n/ac

Bluetooth

5.0

GPS

GPS + A-GPS + GLONASS + BEIDOU

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

7480mAh

Max Charging Current

9v 2A

FEATURES
Sensors

Accelerometer
Hall

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tab

1 x User Manual
1 x Power Adaptor
1 x USB Cable

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu