BEST DEALS

Blackview Tab 12

18,490 L

 

Blackview Tab 12  është gjithmonë gati për t’ju mahnitur me performancën e lartë. Ka ekran me madhësi 10.1 inç dhe rezolucion HD 1200 x 1920 piksel. Bateria e këtij modeli ka kapacitet prej 6580mAh dhe është e mjaftueshme për gjatë gjithë ditës e natës , kamer kryesore 13 MP dhe kamer selfie 5MP.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Lunar Silver, Blue, Gray

Announced

2022

General
DIMENSIONS

238.5 x 157.5 x 7.4 mm

WEIGHT

430 g

CONNECTIVITY

4G, WiFi

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

Display Protection

Asahi Glass

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc SC9863A

CPU

Octa-core (4×1.6 GHz Cortex-A55 & 4×1.2 GHz Cortex-A55)

GPU

IMG8322

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

Camera
Main Camera

13MP

Video

1440p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

NFC

No

RADIO

FM radio

USB

USB Type-C, USB On-The-Go

FEATURES
SENSORS

Accelerometer

Battery Capacity

6580mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

User Manual x1

Power Adaptor x1

USB Cable x1