Blackview Tab 6 Kids

14,990 L

 

Blackview Tab 6 Kids është projektuar mirë nga brenda jashtë dhe nga hardueri në softuer për të qenë një mjet miqësor, i qëndrueshëm, i sigurt, i sofistikuar, dhe i thjeshtë për fëmijët duke i teleportuar ata në botën magjike të të mësuarit duke u argëtuar. Është i pajisur me bateri me kapaitet 5580 mAh e cila siguron përdorim të tabletit gjatë gjithë ditës dhe natës. Për të kontrolluar përmbajtjet ose faqet e internetit ku fëmijët tuaj mund të ken akses mjafton të shkoni tek parametrat e sigurisë. Tableti gjithashtu është i pajisur me një sërë aplikacionesh enkas për fëmijë ku gjendjen lojra argëtuese dhe edukative, mësime të ndryshme etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Blue, Pink

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

207.6*124*9.45mm

WEIGHT

365g(without Case)

SIM

Nano-SIM

DISPLAY
Display Size

8"

Display Resolution

1280 x 800

Display Type

IPS

PLATFORM
Operating system
CPU

Unisoc UMS312(T310)

GPU

IMG 8300

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

CARD SLOT

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
MAIN CAMERA

5.0MP

Main Details

f2.2, GC5035

Selfie Camera

2.0MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

IEEE802.11 a/b/g/n/ac

BLUETOOTH

V5.0

GPS

GPS+GLONASS+GALILEO+BEIDOU

FEATURES
SENSORS

Acceleration, gravity sensor SC7A20T

BATTERY
Capacity

5580mAh

CHARGING

5v 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin