OFERTA VETËM ONLINE

Blackview Tab 7 10.1″, 3GB, 64GB, WiFi

11,990 L

 

Blackview Tab 7 është ndërtuar për të sjellë performancë të lartë dhe argëtim tek ju. Përdorim të tejzgjatur falë baterisë 6580 mAh. Shoqëruesi perfekt për udhëtime ose për të kaluar kohën e lirë duke parë përmbajtje të ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Twilight Blue, Space Gray

Announced

2022

GENERAL
Dimensions

241.3 x 160 x 8.9 mm (9.50 x 6.30 x 0.35 in)

Weight

536 g (1.18 lb)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Quad-core (1×2.0 GHz Cortex-A75 & 3×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

PowerVR GE8300

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

32GB 3GB RAM
eMMC 5.1

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

V5.0

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

6580 mAh

Max Charging Current

10W wired

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x User Manual

1 x Cable