Blackview Tab 7 Kids

14,990 L

 

Ekran i zgjeruar 10,1 inç.  Blackview Tab 7 Kids transformon mënyrën se si e shikojnë botën fëmijët tuaj me një ekran të mprehtë dhe të dendur me pixel që shpaloset në mënyrë mahnitëse pikërisht para syve tuaj. Me ndriçim deri në 3,0×106 nits dhe dizajn 10,1 inç pa korniza, Tab 7 Kids gjeneron një sferë të re grafike të gjallë, ngjyrash të theksuara dhe pjerrësi më të butë për të zgjuar shqisat e fëmijëve dhe për të gjallëruar trupin dhe mendjen e tyre.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Blue, Pink

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

241.3*160*8.9mm

WEIGHT

536g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Size

10.1"

Display Resolution

1280 x 800

Display Type

IPS LCD

PLATFORM
Operating system
CPU

Unisoc T310

GPU

PowerVR GE8300

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

CARD SLOT

microSDXC (uses shared SIM slot)

CAMERA
MAIN CAMERA

5.0MP

Main Details

5 MP, f/2.0

Selfie Camera

2.0MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

IEEE802.11 a/b/g/n/ac

BLUETOOTH

V5.0

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

FEATURES
SENSORS

Accelerometer

BATTERY
Capacity

6580 mAh

CHARGING

10W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin