Blackview Tab 9 10.1″, 4GB, 64GB

18,500 L

Blackview Tab 9 eshte ndertuar per te sjelle performance te larte dhe argetim tek ju. Perdorim te tejzgjatur fale baterise 7480 mAh. Shoqeruesi perfekt per udhetime ose per te kaluar kohen e lire duke pare prmbajtje te ndryshme.

Ka stok

SKU: BLK05-GR Modeli: 9 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

Announced

2021

GENERAL
Dimensions

243.7*162.5*8.5mm

Weight

570g

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Unisoc Tiger T610

Processor

2×1.8 GHz Cortex•A75 + 6×1.8 GHz Cortex•A55

GPU

ARM Mali-G52 MP2

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

802.11a/b/g/n/ac

Bluetooth

V5.0

GPS

GPS+GLONASS+BEIDOU

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

7480mAh

Max Charging Current

5v 2A

FEATURES
Sensors

G-sensor
FM
OTG

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

User Manual
Power Adaptor
USB Cable

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu