Blackview X1 Smart Watch

5,900 L

Smartwatch dhe ore fitnesi ne te njejten kohe. Regjistron te dhena per shume aktivitete te ndryshme si vrapimi, ecja, ciklizem etj. Pajisur me sensor per matjen e rrahjeve te zemres. Jetgjatesi baterie deri ne 10 dite.

Ka stok

SKU: BLK01-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Weight

40g (Excluding strap)

Dimensions

46.5*46.5*11.8 mm

MECHANICAL
Screen Size

1.3"

Screen Type

TFT-LCD, 3D curved glass

Screen Cover

Corning Gorilla 3rd Generation Glass

Bottom Material

Plastic bottom case

Strap Material

TPU

Buckle

TPU

Tongue Buckle

316L stainless steel powder metallurgy

HARDWARE
CPU

Nodic nRF52832

Sensors

Acceleration sensor
G-sensor

Screen

1.3" TFT-LCD

Screen Resolution

240*240

Flash

512KB

ROM

64MB

Bluetooth

BLE4.0, BLE5.0

Standby time

45 Days

Usage time

10 Days

Battery type

Lithium polymer battery

Battery capacity

260mAh

Charging method

Socket charging

Charging time

≤ 2 hours

FUNCTIONS
Details

Call and SNS vibration reminder, sedentary reminder,Abnormal heart rate reminder
4 dials, free switching
Step counting, calorie consumption calculation, exercise mileage record
Record normal sleep (excluding short break): falling sleep time, wake up time, total sleep time.
24-hour real-time heart rate monitoring
Outdoor running, outdoor walking, indoor running, indoor walking, hiking, climbing, outdoor cycling, indoor cycling, rower
Stopwatch; countdown; music control; brightness adjustment; wrist raise wake screen; APP download QR code
Notifications: Twitter, Facebook, Linkedlh, WhatsApp, Line, lnstagram, Snapchat, skype and so on
Call and SNS reminder, you can hung it up by watch.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu