Bloody Keyboard 8 Optical Switches 3 Color B318

3,990 L

 

B318 është një tastierë ultra kompakte dhe e qëndrueshme, që përmban çelësa mekanikë të personalizuar nga Bloody të krijuar për t’u dhënë lojtarëve përzierjen më të mirë të stilit, performancës dhe besueshmërisë.

Ka stok

SKU: CNG3481-B Modeli: B318 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
Connection Type

Wired

Optical Key

Q/W/E/R/A/S/D/F Optic Switch

Optical Key Response

0.2ms

Hotkey

Multimedia hotkey

Backlit

Neon Glare

Gaming Keycaps

8 ABS Keycaps

Water-Resistant

Double Secured

Space-Bar

Screw Enhanced

Cable Length

1.8m

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Manual