OFERTA VETËM ONLINE

Bloody Motogear M630

5,490 L

 

Kufjet M630 janë bërë nga materialet më cilësore për të siguruar rehati edhe pas shumë orësh përdorimi.
Lidhëset metalike garantojnë jetëgjatësinë e pajisjes. Dizajni i sofistikuar dhe elegant kënaq edhe përdoruesit më kërkues.
Për sa i përket cilësisë dhe komoditetit, Bloody nuk bën kompromise, mbulesat veshësh të dizajnuara në mënyrë perfekte eliminojnë plotësisht çdo tingull të padëshiruar nga jashtë dhe ofrojnë rehati të jashtëzakonshme për përdoruesin.

Ka stok

SKU: CNG3472-B Modeli: M360 Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M360

Color

Black

Connectivity

Wired

HEADSET
Speaker Unit

40 mm

Impedance

16Ω

Sensitivity

102 dB

Frequency Response

20 Hz – 20 KHz

MIC
Frequency

75-16,000 Hz

Mic Sensitivity

– 45 dB

CABLE
Material

48-Core Copper Cable

Main Cable Plug Type

3.5 mm Plug (Audio/Mic)

Main Cable Length

130 CM

USB Cable Length

100 CM

Dimensions & Weight
Dimensions

18 x 11.8 x 23.5 cm

Weight

213 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody  M630

1 x Manual