Bloody R80 Wireless Gaming Mouse

2,590 L

 

Shtoni sportivitetin ne kompjuterin tuaj me Bloody, 7 butona, deri ne 4000 DPI. Perfekt per te luajtur lojra te ndryshme. Precizion dhe shpejtesi te larte.

Ka stok

SKU: CNG3460-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

R80

Color

Black

Connectivity

Wireless

Connector

USB(2.0/ 3.0)

Memory

160K

Acceleration

20 g~23 g

Frame Speed

6,666 fps

Max. Resolution

4,000 CPI

Key Response

Less 0.2 ms

Infrared-Wheel

Over 1 Million Scrolls

Tracking Speed

60~160 inches/sec(ips)

Image Processing

2.41Mega pixels/sec

Metal X' Glide Armor Boot:

Over 300 Kms

Infrared-Micro-Switch

Over 20 million clicks

Report Rate

125~500 Hz

Sensor

Optical Engine

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Dimensions

82 x 123 x 43mm

Weight

151 g (w/ battery)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody R80 Wireless Gaming Mouse