SAPO ERDHI

Bloody X Glide Multi Core Gaming Mouse Bundle V7M71

3,490 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Bloody X Glide Multi Core Gaming Mouse Bundle V7M71. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Është i lehtë dhe rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3465-B Modeli: V7M71 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

V7M71

Color

Black

Connectivity

Wired

Connector

USB(2.0/ 3.0

Memory

160K

Acceleration

30 g

Sensor

HD Optical Engine

Max. Resolution

3200 CPI

Tracking Speed

75 inches/sec(ips)

Image Processing

368 Mega pixels/sec

Metal X' Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Button Lifetime

Over 10 million clicks

Report Rate

125~1000 Hz

Button Numbers

8

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Dimensions

Mouse 77 x 122 x 32mm
Mouse Mat 340 x 282 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody X Glide Multi Core Gaming Mouse Bundle V7M71