Bluetooth Earphones L31 TWS

2,400 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 4 ore degjim te vazhdueshem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, White

Taking Time

3Hrs

Standby Time

72Hrs

Control Button

Yes

Sensitivity

120±3dBdB

Support APP

Yes

Impedance Range

up to 32 Ω

Resistance

32ΩΩ

Transmission Distance

10m

Waterproof

Yes

Frequency Response

20-20KHz

Charging Case

300mAh 3.7V

Microphone

Yes

Bluetooth Version

5.0

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim