Bluetooth Earphones QCY T2C

2,900 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert me QCY T2C. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 32 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju.

Shitur , Vijne perseri

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Style

In-Ear

Vocalism Principle

Dynamic

Volume Control

Yes

Sensitivity

120dB

Support Apt-x

Yes

Microphone

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Control Button

Yes

Active Noise-Cancellation

Yes

Frequency Response Range

20-20000Hz

Resistance

16Ω

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim