Bluetooth Earphones QCY T2C

2,900 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert me QCY T2C. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 32 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju.

Ka stok

SKU: QCY-T2C Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim