Bose Noise Cancelling Headphones 700

51,100 L

Kufjet me anullim te zhurmave nga Bose ju percjellin cdo gje qe ju prisni. Mund te dergoni mesazhe ose te kerkoni per informacion thjesht duke perdorur Siri me nje te shtypur butoni. E pajisur me kater mikrofon per performance me te larte ne marrjen e komandave me shume saktesi dhe zeri juaj transmetohet i paster kristal gjate nje telefonate.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 46 copë
SKU: DUN428 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim