Ofertë!
OFERTË ONLINE

Bose TV Speaker

29,990 L

Kurseni: 10,000 L

Shijoni nje eksperience kinemaje me boksin Bose. Soundbar-i analizon automatikisht burimet tuaja të tingujve për të optimizuar zërin në përputhje me përmbajtjen tuaj specifike.Audio me kualitet shume te larte dhe e pasur me shume bas.

Ka stok

SKU: DUN1297-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung S61T Soundbar

27,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 17%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung HW-Q70T Soundbar

49,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 12%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Soundbar HW-Q700A/EN

48,990 L
Kurseni: 6,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black

Soundbar
Enclosure Type

Ported

Connectivity
Inputs

1 x HDMI – ARC
1 x Optical TOSLINK – Audio
1 x 1/8" / 3.5 mm – Audio

Outputs

1 x 1/8" / 3.5 mm – Subwoofer

USB Ports

1 x USB

Wireless Audio Protocols

Bluetooth

Bluetooth

4.2

Bluetooth Range

9.1 m

Compatibility
HDMI Compliance

ARC, CEC

Physical
Material of Construction

Metal, Plastic

Dimensions

594 x 56 x 102 mm

Weight

2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Bose TV Speaker
  • Remote control with battery pre-installed
  • Optical cable
  • Power cord
  • Quick start guide
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu