Brother Color All-In-One Printer DCP-T525W

27,990 L

 

Printer, skaner dhe fotokopje, te treja ne nje pajisje.  Pajisje kompakte dhe multifunksionale qe lidhet me WiFi dhe ofron nje alternative ekonomike per grupe te vogla pune te cilet duan printime cilesore me kosto te ulet.

Ka stok

SKU: ALB178 Modeli: DCP-T525W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

Printer

Yes

Print speed

30 ppm in black, 12 ppm in color

Automatic two-sided printing

No

Black print resolution

1200 x 6000 dpi

Color print resolution

1200 x 6000 dpi

Copy
Copy resolution

1200 x 1200 dpi

Reduction / Enlargement

25 – 400

Copy speed

11.5 ppm black
4 ppm color

Scanner
Scanner type

CIS

Optical resolution

1200 x 2400 dpi

Maximum scan size

210 x 297 mm

Fax
Embedded fax

No

Interface
USB

Use a USB 2.0 interface cable that is no longer than 6 feet (2 m).

Wireless LAN

IEEE 802.11b/g/n (Infrastructure)

IEEE 802.11g/n (Wireless Direct)

Dimensions & Weight
Dimensions

159 x 435 x 359 mm

Weight

6.3 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power Cable

1 x Quick Setup

1 x Manual