Brother Laser Printer HLL2360DNYJ1

21,990 L

 

Printer bardhë e zi nga Brother me shpejtësi printimi deri në 30 faqe për minutë. Përveçse ju kursen kohë, ju kursen edhe para me printime ekonomike por edhe shumë cilësore në të njëjtën kohë. Ka rezolucion printimi 2400 x 600 dpi dhe suporton printimin e dyanshëm automatik.

Ka stok

SKU: ALB294 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

STANDARD FUNCTIONS

Print

PRINTER TYPE

Laser

COLOR CAPABILITY

Black and White

PRINT SPEED

up to 30 ppm

PRINT
Supported media formats

A4

1st Page Speed

As fast as 8.5 sec

Reccomended Vol.

250 – 2,000 Pages

Duty Cycle

Up to 10,000 pages

PAPER HANDLING
Paper tray

250 sheets

Paper receiver

100 sheets

Maximum print resolution

2400 x 600 dpi

Two-sided printing

Automatic

CONNECTIVITY
Interfaces

USB
LAN (Ethernet)

Mobile Printing

AirPrint, Cortado, Google, iPrint&Scan

Display

Built in

LCD screen size

16 characters x 1 line with backlight

Memory

32 MB

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimension

358 x 360 x 183 mm

Weight

7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Brother Laser Printer HLL2360DNYJ1

power cable

USB cable

quick installation guide

Garancia e produktit

24 Muaj