Brother MFC All-In-One Laser Printer DCPL2512DYJ1

20,990 L

 

Tre ne nje. fotokopje, printer dhe skaner  . I pershtatshem per zyra dhe kancelari. Shpejtesi printimi deri ne 30 faqe per minute. Kapacitet deri ne 250 flete. I pershtatshem per formate te ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

Ka stok

SKU: ALB173 Modeli: DCPL2512DYJ1 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
STANDARD FUNCTIONS

copy, print and scan

PRINTER TYPE

Laser

COLOR CAPABILITY

Black and White

PRINT SPEED

up to 30 ppm

PRINT
A4 PRINT SPEED, STANDARD

Up to 30 pages per minute

AUTOMATIC 2-SIDED PRINTING

Yes

TIME FOR THE FIRST PRINT OUT

Less than 8.5 seconds

SCAN
DUPLEX SCANNING

Yes

SCANNER TYPE

CIS

RESOLUTION

Up to 1200 x 1200 dpi from glass; Up to 600 x 600dpi resolution from ADF

MEDIA SPECIFICATIONS
CONSUMABLES

Input toner – 700 pages *, standard toner (TN-2411) – 1,200 pages *, large toner (TN-2421) -3,000 pages *, drum (DR-2401) – 12,000 A4 pages * Average capacity according to ISO / IEC 19752

TYPES AND SIZES

Tray – A4, Letter, A5, A5 (Long Edge), A6, Executive, Manual Feed Slot – Width 76.2 – 215.9 mm, Length 127 – 355.6 mm (automatic duplex printing only supports A4 size), ADF (Automatic Document Feeder) – width 147.3 – 215.9 mm, length 147.3 – 355.6 mm

WEIGHTS

Standard tray – plain & recycled paper (60 – 163 g / m2), Manual feed slot – plain, recycled, correspondence & envelope paper (60 – 230g / m2), ADF (Automatic document feeder) – plain paper & recycled (between 64 – 105 g / m2)

CONNECTIVITY
LOCAL INTERFACE

Hi-Speed ​​USB 2.0

DIMENSIONS & WEIGHTS
DIMENSIONS

410 x 398.5 x 272 mm

WEIGHT

11.6 kg

Temperature
Humidity
Operating

20 to 80% (without condensation)

Storage

35 to 85% (without condensation)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord,

Product safety guide,

software disc,

supplies,

Quick installation and setup guide,

Warranty certificate

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu