Brother MFP Laser Printer

21,990 L

 

Printer, skaner dhe fotokopje, te treja ne nje pajisje.  Pajisje kompakte dhe multifunksionale qe lidhet me WiFi dhe ofron nje alternative ekonomike per grupe te vogla pune te cilet duan printime cilesore me kosto te ulet.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Brother Laser Printer HL1223WEYJ1

12,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 49%
Ofertë!

Printer Cable Usb 2.0

200 L390 L
Kurseni: 190 L

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 20 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 20 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

Less than 10 seconds

SCAN
Duplex Scanning

Not

Scanner Type

CIS

Resolution

Up to 600 x 1,200dpi (from the scanner window), Up to 19,200 x 19,200dpi (interpolated)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Plain & Recycled Paper, A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 (Long Edge), B5, Executive

Weights

Between 65 – 105 g / m2

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wireless Network Interface

IEEE 802.11b / g / n

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

385 x 340 x 255 mm

Weight

7.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu