Brother MFP Laser Printer

17,800 L

Printer, skaner, fotokopje, kompakt dhe multifunksional me WiFi ofron nje alternative ekonomike per grupe te vogla pune te cilet duan printim cilesor me kosto te ulet. Toner me 1500 faqe printim me te cilin printoni shume dhe me kosto me te ulet.

 

Ka stok

Shitur: 326 copë
SKU: ALB82 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim