SAPO ERDHI

Brother Mono Laser Printer HLL5000D

29,990 L

 

Printeri pa ngjyra Brother HL-L5000D është ideal për zyrat që kanë nevojë për një printer me shpejtësi të lartë dhe kosto të ulët. Printon deri në 42 faqe për minutë dhe suporton printimin e dyanshëm automatik. Në këtë mënyrë do të kurseni letrën dhe kohën tuaj. Mund të lidhet me dy kompjutera njëkohësisht.

Ka stok

SKU: PRLAS0020 Modeli: HLL5000D Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

LCD Display

1-Line

Maximum Monthly Duty Cycle

50,000 pages

Standard Memory (MB)

128

Toner Save Mode

Yes

Print
Automatic Duplex Printing

Yes (default)

Black Print Speed

42 ppm

Consumable Type

Toner Cartridge and Drum

CPU Speed

800

Emulation(s)

BR-Script3, PCL5c, PCL5e, Epson FX, IBM Proprinter, PCL6 (PCL XL Class 3.0), PDF Version 1.7

First Page Out Time

7,2 sec

Print Resolution

1200 x 1200 dpi

Print Technology

B/W Laser

Printer Driver Compatibility

Windows, macOS®, Linux

Connectivity & Compatibility
Industry-Specific Certifications

Citrix Ready

Standard Interface(s)

Parallel, Hi-Speed USB 2.0

Paper Handling
Duplex Printing Capability

Yes

Media Type

Plain, Envelopes (#10), Bond, Envelopes, Labels, Recycled Paper, Colored Paper, Letterhead

Multi-purpose Tray Capacity

50 sheets

Optional Paper Capacity

LT-5500 (250 sheets x 2), or LT-6500 (520 sheets x 2)

Output Paper Capacity

150 sheets

Paper Handling Size - Duplex Printing

Letter, Legal

Paper Handling Size - Multi-Purpose Tray

Letter, Envelope, Custom Sizes (3.0-8.5" (w), 5.0-14” (l)), Legal, Executive, A4, A5, A6

Paper Handling Size - Paper Tray

Letter, Legal, Executive, A4, A5, A6

Power
ENERGY STAR® Certified

Yes

Machine Noise (Ready/Printing)

34dB / 52dB

Power Consumption - Power Off/Deep Sleep/Sleep/Ready/Printing

0.03W / 1.3W / 6.7W / 32W / 620W

Power Source

AC 120V 50/60Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

14.7 x 15.3" x 10.0"

Weight

10.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Standard Yield Toner Cartridge (yields approx. 3,000 Pages),

1 x DR820 Drum Unit (yields approx. 30,000 Pages),

1 x Installation CD-ROM,

1 x AC Power Cord,

1 x Quick Setup Guide,

1 x Parallel Cable

Garancia e produktit

24 MUAJ